Jaunais gads 2023

Jaunais gads 2023

Riga Islande Hotel - Ķīpsalas iela 2

Jaunais gads 2023
Jaunais gads 2023
Iegūstiet biļeti

Vai gribās skaļas dziesmas un aizdedzinošas dejas, garšīgu ēdienu un nevaldāmu jautrību?

Mēs zinām, kā TEVI iepriecināt! Jaunajam gadam esam sagatavojuši neticamu programmu!

Jau sen kādā tālā galaktikā notika liels karš, kas turpinās līdz pat šai dienai - Rock vs Pop! Metāla mirdzums, skaļa skaņa - Rock patiešām modina un liek sajust dzīves garšu. Pop atbild ar spožumu, vieglumu un lipīgām melodijām...

Mūsu Jaungada ballīšu atmosfēra un rosība!

Jaungada ballītes vadītāji

Iedegs ballīti un dalīsies ar pozitīvu Latvijas Event nozares līderu duets: Artūrs Teniss un Tanya Rid. Un tas nozīmē, ka enerģijas būs divreiz vairāk!

Jaungada ballītes vadītāji

19:00

Viesu pulcēšanās

Viesu pulcēšanās no plkst.19.00. Jūs gaida sagaidīšanas dzēriens un uzkodas. Iluzionists satiks TEVI un pārsteigs ar trikiem – TU ieraudzīsi burvību rokas stiepiena attālumā. Tāpat TU vari uzņemt tematisku foto piemiņai Eventphotobox momentfoto būdiņā, kas darbosies visu nakti bez maksas un bez ierobežojumiem!

19.45

Vietas pie mūsu galdiņiem

Ieņemsim vietas pie mūsu galdiņiem

20.00

Vakara svinīgā atklāšana.

20.00 notiks vakara svinīgā atklāšana. Jūs gaida daudzveidīgas un bagātīgas svinīgās vakariņas, darbosies bārs ar dzērieniem.

Vakara programmā interesantas spēles, interaktīvi, cīņas ar iespēju laimēt vērtīgas dāvanas un programmas akcents ir liela naudas balva, kādam no JUMS būs reāla iespēja tikt pie džekpota!!!

Būs arī iespēja nopūst tvaiku un pārbaudīt sava sitiena spēku, atsitot boksa maisu, vai metot šautriņu tieši sejā kaitinošai popzvaigznei interaktīvajā zonā, kas arī ir jūsu rīcībā visu nakti. Dāvana stiprākajiem no jums!

āpat TU vari uzņemt tematisku foto piemiņai www.eventphotobox.lv momentfoto būdiņā, kas darbosies visu nakti bez maksas un bez ierobežojumiem!

Jaungada šova programmā piedalīsies mākslinieki, kuri radīs svētku noskaņu.

Visa vakara garumā un līdz pat 4 rītā deju grīdu šūpos dīdžejs

karstākajām dejām zāle tiks aprīkota ar profesionālu gaismas tehniku

Pusnaktī ballītes viesi redzēs uguņošanu ar miljoniem gaismu, kas izgaismo Rīgas naksnīgās debesis!

Mūsu mazajiem viesiem tiek nodrošinātas jautras spēles un izklaides profesionāla animatora pavadībā bērnu istabā.

Dresscode ir brīvs, laipni gaidīti pasākuma tēmu atbalstoši tērpi (par labākajiem tēliem paredzētas balvas).

jaunā gada sagaidīšana 2023 jaunais gads 2023 новый год в риге 2023 новый год в риге рига новый год 2023 фотокабины в риге jaungada sagaidīšana 2023 jaunā gada sagaidīšana новогодняя ночь 2023 встреча нового 2023 года встреча нового года 2023 забронировать ресторан в риге на новый год